Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  KRONOBERGSCUPEN    Utskriftsdatum  26 september 2018   
  Tävlingsort  ALVESTA    Utskriftstid  14:08   
  Arrangör  ALVESTA SIMSÄLLSKAP         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  17 september 2018         
 
 
Gren 1, 100m Medley Pojkar, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 1:35.00 
Silver: 1:29.00 
Guld: 1:24.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Levente Nagy  2005  Ljungby Simsällskap    33.05        1:10.93   
Alwin Edqvist  2006  Växjö Simsällskap    1:19.43        1:19.43   
William Bogren-Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap    36.26        1:19.51   
Linus Kling  2004  Växjö Simsällskap    38.06        1:21.78   
Johan Hjelmberg  2005  Växjö Simsällskap    38.32        1:22.36   
Fabian Kelemit  2004  Växjö Simsällskap    40.49        1:25.77   
Filip Nymberg  2003  Växjö Simsällskap    41.14        1:28.06   
Viktor Mattsson  2005  Växjö Simsällskap    44.07        1:28.25   
Aidan Sagadin  2006  Ljungby Simsällskap    40.76        1:28.56   
10  Frans Johansson  2006  Växjö Simsällskap    44.36        1:31.88   
11  Lukas Fogelström  2005  Växjö Simsällskap    44.22        1:32.33   
12  Victor Bogren-Karlsson  2008  Ljungby Simsällskap    1:46.69        1:46.69   
13  Tony Grahovic  2007  Ljungby Simsällskap    1:53.76        1:53.76   
                     
 
Gren 2, 100m Medley Flickor, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 1:35.00 
Silver: 1:29.00 
Guld: 1:24.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Lily Provencher  2005  Växjö Simsällskap    38.37        1:21.52   
Ella Harrysson  2005  Växjö Simsällskap    39.79        1:23.18   
Alice Hässlebro  2004  Växjö Simsällskap    37.72        1:23.48   
Kajsa Månsson  2003  Växjö Simsällskap    38.77        1:23.49   
Nina Gustavsson  2006  Växjö Simsällskap    42.45        1:25.94   
Boglarka Kovacs  2006  Ljungby Simsällskap    40.95        1:26.04   
Linnea Bengtsson  2003  Markaryds Simsällskap    40.11        1:27.16   
Ella Sjö  2006  Växjö Simsällskap    42.31        1:28.37   
Elly Andersson  2005  Ljungby Simsällskap    38.95        1:28.97   
10  Agnes Sjö  2004  Växjö Simsällskap    43.17        1:31.13   
11  Iris Nyström  2004  Växjö Simsällskap    43.62        1:31.92   
12  Frida Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap    45.79        1:38.79   
13  Ellen Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap    47.14        1:39.33   
14  Meihri Ziraki  2005  Ljungby Simsällskap    42.83        1:39.55   
15  Ellen Österberg  2006  Växjö Simsällskap    46.54        1:39.74   
16  Smilla Nylander Selin  2007  Växjö Simsällskap    47.50        1:40.85   
17  Nora Athley  2006  Växjö Simsällskap    49.08        1:42.50   
18  Tilde Athley  2006  Växjö Simsällskap    48.81        1:45.15   
19  Moa Lind  2006  Växjö Simsällskap    51.90        1:50.23   
Agnes Abrahamsson  2006  Växjö Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 3, 50m Frisim Pojkar, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 49.00 
Silver: 44.00 
Guld: 40.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Gabriel Serneström  2005  Växjö Simsällskap            37.25   
Oskar Nilsson  2007  Markaryds Simsällskap            39.13   
Joel Wall  2008  Växjö Simsällskap            39.79   
Egil Elgaard Fonnesbech  2007  Växjö Simsällskap            39.84   
Elliot Edqvist  2008  Växjö Simsällskap            39.92   
Viktor Johansson  2006  Växjö Simsällskap            40.76   
Love Kling  2007  Växjö Simsällskap            41.08   
Gustav Johansson  2008  Växjö Simsällskap            46.95   
Jesper Jönsson  2009  Växjö Simsällskap            48.53   
                     
 
Gren 4, 50m Frisim Flickor, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 49.00 
Silver: 44.00 
Guld: 40.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Agnes Sjö  2004  Växjö Simsällskap            33.74   
Ebba Cronqvist  2007  Växjö Simsällskap            37.68   
Saga Couchér  2006  Växjö Simsällskap            38.02   
Meja Nilsson  2007  Alvesta Simsällskap            38.86   
Irma Hildebrand Vesterber  2007  Växjö Simsällskap            38.92   
Nora Athley  2006  Växjö Simsällskap            39.59   
Smilla Nylander Selin  2007  Växjö Simsällskap            40.26   
Emelia Widströmer  2005  Växjö Simsällskap            40.68   
Saga Blomberg  2006  Ljungby Simsällskap            41.66   
10  Ebba Eriksson  2005  Växjö Simsällskap            42.25   
11  Elin Ritsinger  2008  Ljungby Simsällskap            43.50   
12  Astrid Magnusson  2007  Växjö Simsällskap            44.51   
13  Emme Anderberger  2007  Ljungby Simsällskap            46.42   
14  Freja Månsson  2007  Växjö Simsällskap            46.74   
15  Tuva Lundborg  2008  Alvesta Simsällskap            46.79   
16  Ellie Nilsson  2008  Växjö Simsällskap            49.68   
16  Nellie Salomonsson  2008  Ljungby Simsällskap            49.68   
18  Carola Tojzan  2008  Ljungby Simsällskap            50.96   
19  Stina Eriksson  2008  Växjö Simsällskap            54.04   
Larissa Ahmetovic  2007  Alvesta Simsällskap            DSQ   
Tilde Athley  2006  Växjö Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 5, 100m Frisim Pojkar, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 1:24.00 
Silver: 1:18.00 
Guld: 1:13.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Levente Nagy  2005  Ljungby Simsällskap    30.36        1:05.33   
Alwin Edqvist  2006  Växjö Simsällskap    33.10        1:08.17   
William Bogren-Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap    32.79        1:08.31   
Mattias Jönsson  2006  Växjö Simsällskap    32.73        1:08.41   
Johan Hjelmberg  2005  Växjö Simsällskap    33.93        1:11.22   
Linus Kling  2004  Växjö Simsällskap    35.23        1:12.87   
Viktor Mattsson  2005  Växjö Simsällskap    35.14        1:13.33   
Aidan Sagadin  2006  Ljungby Simsällskap    34.91        1:13.83   
Fabian Kelemit  2004  Växjö Simsällskap    35.00        1:15.72   
10  Noel Nilsson  2007  Växjö Simsällskap    38.79        1:26.61   
11  Emil Eliasson Ringborg  2007  Alvesta Simsällskap    41.17        1:29.71   
12  Victor Bogren-Karlsson  2008  Ljungby Simsällskap    44.19        1:35.79   
                     
 
Gren 6, 100m Frisim Flickor, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 1:24.00 
Silver: 1:18.00 
Guld: 1:13.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Alice Hässlebro  2004  Växjö Simsällskap    33.44        1:10.46   
Kajsa Månsson  2003  Växjö Simsällskap    34.00        1:10.92   
Lily Provencher  2005  Växjö Simsällskap    34.16        1:11.41   
Nina Gustavsson  2006  Växjö Simsällskap    34.66        1:12.56   
Ella Harrysson  2005  Växjö Simsällskap    34.91        1:12.95   
Evelin Szilvester  2006  Ljungby Simsällskap    36.32        1:15.64   
Linnea Bengtsson  2003  Markaryds Simsällskap    37.01        1:15.81   
Ella Sjö  2006  Växjö Simsällskap    37.84        1:16.14   
Agnes Pehrsson  2007  Markaryds Simsällskap    36.67        1:16.70   
10  Boglarka Kovacs  2006  Ljungby Simsällskap    36.72        1:17.01   
11  Elsa Merbom  2005  Växjö Simsällskap    36.44        1:17.82   
12  Elly Andersson  2005  Ljungby Simsällskap    37.17        1:18.55   
13  Agnes Abrahamsson  2006  Växjö Simsällskap    39.00        1:22.66   
14  Ellen Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap    39.86        1:26.91   
15  Frida Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap    43.53        1:28.72   
16  Hanna Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap    41.60        1:30.16   
17  Meihri Ziraki  2005  Ljungby Simsällskap    43.71        1:36.74   
                     
 
Gren 7, 25m Fjärilsim Pojkar, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 28.00 
Silver: 24.00 
Guld: 21.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Gabriel Serneström  2005  Växjö Simsällskap            20.19   
Viktor Johansson  2006  Växjö Simsällskap            20.47   
Noel Nilsson  2007  Växjö Simsällskap            21.47   
Joel Wall  2008  Växjö Simsällskap            21.78   
Oskar Nilsson  2007  Markaryds Simsällskap            22.97   
Love Kling  2007  Växjö Simsällskap            23.53   
                     
 
Gren 8, 25m Fjärilsim Flickor, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 28.00 
Silver: 24.00 
Guld: 21.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Amanda Widströmer  2007  Växjö Simsällskap            18.38   
Ebba Eriksson  2005  Växjö Simsällskap            19.78   
Emelia Widströmer  2005  Växjö Simsällskap            20.59   
Astrid Magnusson  2007  Växjö Simsällskap            20.93   
Meja Nilsson  2007  Alvesta Simsällskap            21.84   
Nora Athley  2006  Växjö Simsällskap            21.97   
Tilde Athley  2006  Växjö Simsällskap            22.18   
Moa Lind  2006  Växjö Simsällskap            23.09   
Saga Blomberg  2006  Ljungby Simsällskap            23.53   
10  Larissa Ahmetovic  2007  Alvesta Simsällskap            24.85   
11  Ellie Nilsson  2008  Växjö Simsällskap            25.12   
12  Tuva Lundborg  2008  Alvesta Simsällskap            25.84   
                     
 
Gren 9, 50m Fjärilsim Pojkar, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 46.00 
Silver: 42.00 
Guld: 38.0 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Levente Nagy  2005  Ljungby Simsällskap            31.24   
Erik Hjelmberg  2003  Växjö Simsällskap            34.93   
Liam Nilsson  2006  Växjö Simsällskap            36.58   
Johan Hjelmberg  2005  Växjö Simsällskap            39.71   
Hugo Hermansson  2004  Växjö Simsällskap            40.11   
Mattias Jönsson  2006  Växjö Simsällskap            40.62   
Ludvig Hjelmberg  2006  Växjö Simsällskap            42.54   
Emil Eliasson Ringborg  2007  Alvesta Simsällskap            55.54   
                     
 
Gren 10, 50m Fjärilsim Flickor, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 46.00 
Silver: 42.00 
Guld: 38.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Kajsa Månsson  2003  Växjö Simsällskap            37.82   
Alice Hässlebro  2004  Växjö Simsällskap            37.86   
Ella Harrysson  2005  Växjö Simsällskap            38.24   
Agnes Pehrsson  2007  Markaryds Simsällskap            38.87   
Evelin Szilvester  2006  Ljungby Simsällskap            39.14   
Nina Gustavsson  2006  Växjö Simsällskap            40.79   
Elsa Merbom  2005  Växjö Simsällskap            41.68   
Meihri Ziraki  2005  Ljungby Simsällskap            42.80   
Iris Nyström  2004  Växjö Simsällskap            43.27   
10  Ellen Österberg  2006  Växjö Simsällskap            48.50   
                     
 
Gren 11, 50m Ryggsim Flickor, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 55.00 
Silver: 50.00 
Guld: 46.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ella Sjö  2006  Växjö Simsällskap            38.98   
Irma Hildebrand Vesterber  2007  Växjö Simsällskap            43.38   
Saga Couchér  2006  Växjö Simsällskap            46.54   
Ebba Cronqvist  2007  Växjö Simsällskap            48.02   
Hanna Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap            50.44   
Moa Lind  2006  Växjö Simsällskap            50.73   
Elin Ritsinger  2008  Ljungby Simsällskap            53.24   
Emme Anderberger  2007  Ljungby Simsällskap            56.82   
Freja Månsson  2007  Växjö Simsällskap            57.21   
Amanda Widströmer  2007  Växjö Simsällskap            DSQ   
Carola Tojzan  2008  Ljungby Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 12, 50m Ryggsim Pojkar, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 55.00 
Silver: 50.00 
Guld: 46.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hugo Hermansson  2004  Växjö Simsällskap            39.72   
Lukas Fogelström  2005  Växjö Simsällskap            42.85   
Frans Johansson  2006  Växjö Simsällskap            45.83   
Noel Nilsson  2007  Växjö Simsällskap            47.26   
Viktor Johansson  2006  Växjö Simsällskap            47.34   
Elliot Edqvist  2008  Växjö Simsällskap            48.62   
Gabriel Serneström  2005  Växjö Simsällskap            48.84   
Jesper Jönsson  2009  Växjö Simsällskap            57.66   
Gustav Johansson  2008  Växjö Simsällskap            57.72   
Egil Elgaard Fonnesbech  2007  Växjö Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 13, 100m Ryggsim Flickor, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 1:36.00 
Silver: 1:30.00 
Guld: 1:25.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Linnea Bengtsson  2003  Markaryds Simsällskap    45.01        1:30.25   
Elsa Merbom  2005  Växjö Simsällskap    45.58        1:31.01   
Evelin Szilvester  2006  Ljungby Simsällskap    45.21        1:31.38   
Agnes Sjö  2004  Växjö Simsällskap    45.58        1:32.50   
                     
 
Gren 14, 100m Ryggsim Pojkar, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 1:36.00 
Silver: 1:30.00 
Guld: 1:25.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Erik Hjelmberg  2003  Växjö Simsällskap    37.24        1:16.43   
William Bogren-Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap    39.03        1:20.02   
Liam Nilsson  2006  Växjö Simsällskap    40.46        1:22.61   
Alwin Edqvist  2006  Växjö Simsällskap    40.49        1:23.76   
Hugo Hermansson  2004  Växjö Simsällskap    42.14        1:25.53   
Aidan Sagadin  2006  Ljungby Simsällskap    43.86        1:29.13   
Viktor Mattsson  2005  Växjö Simsällskap    44.14        1:29.49   
Ludvig Hjelmberg  2006  Växjö Simsällskap    42.61        1:29.68   
Filip Nymberg  2003  Växjö Simsällskap    43.94        1:29.81   
                     
 
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 59.00 
Silver: 55.00 
Guld: 51.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Amanda Widströmer  2007  Växjö Simsällskap            48.82   
Agnes Pehrsson  2007  Markaryds Simsällskap            49.50   
Saga Couchér  2006  Växjö Simsällskap            50.96   
Smilla Nylander Selin  2007  Växjö Simsällskap            50.98   
Emelia Widströmer  2005  Växjö Simsällskap            51.60   
Ebba Eriksson  2005  Växjö Simsällskap            51.61   
Ebba Cronqvist  2007  Växjö Simsällskap            51.74   
Ellen Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap            52.57   
Tuva Lundborg  2008  Alvesta Simsällskap            52.83   
10  Meja Nilsson  2007  Alvesta Simsällskap            53.66   
11  Hanna Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap            54.49   
12  Saga Blomberg  2006  Ljungby Simsällskap            56.04   
13  Larissa Ahmetovic  2007  Alvesta Simsällskap            58.39   
14  Freja Månsson  2007  Växjö Simsällskap            59.77   
15  Stina Eriksson  2008  Växjö Simsällskap            59.96   
16  Elin Ritsinger  2008  Ljungby Simsällskap            1:00.65   
17  Nellie Salomonsson  2008  Ljungby Simsällskap            1:01.52   
18  Ellie Nilsson  2008  Växjö Simsällskap            1:03.80   
19  Carola Tojzan  2008  Ljungby Simsällskap            1:12.67   
Emme Anderberger  2007  Ljungby Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 16, 50m Bröstsim Pojkar, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 59.00 
Silver: 55.00 
Guld: 51.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Frans Johansson  2006  Växjö Simsällskap            47.13   
Tony Grahovic  2007  Ljungby Simsällskap            55.36   
Victor Bogren-Karlsson  2008  Ljungby Simsällskap            55.59   
Jesper Jönsson  2009  Växjö Simsällskap            56.76   
Love Kling  2007  Växjö Simsällskap            1:00.52   
Egil Elgaard Fonnesbech  2007  Växjö Simsällskap            DNS   
Elliot Edqvist  2008  Växjö Simsällskap            DSQ   
Oskar Nilsson  2007  Markaryds Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 17, 100m Bröstsim Flickor, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 1:46.00 
Silver: 1:39.00 
Guld: 1:33.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Boglarka Kovacs  2006  Ljungby Simsällskap    42.57        1:32.55   
Lily Provencher  2005  Växjö Simsällskap    44.71        1:34.41   
Evelin Szilvester  2006  Ljungby Simsällskap    46.59        1:40.58   
Iris Nyström  2004  Växjö Simsällskap    48.62        1:41.42   
Agnes Abrahamsson  2006  Växjö Simsällskap    47.81        1:44.31   
Irma Hildebrand Vesterber  2007  Växjö Simsällskap    49.58        1:45.16   
Astrid Magnusson  2007  Växjö Simsällskap    49.10        1:45.83   
Ellen Österberg  2006  Växjö Simsällskap    52.68        1:49.04   
Frida Karlsson  2005  Ljungby Simsällskap    51.78        1:50.28   
                     
 
Gren 18, 100m Bröstsim Pojkar, Finaler 
Medaljtider: 
Brons: 1:46.00 
Silver: 1:39.00 
Guld: 1:33.00 
 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Erik Hjelmberg  2003  Växjö Simsällskap    43.00        1:32.02   
Linus Kling  2004  Växjö Simsällskap    43.65        1:33.49   
Fabian Kelemit  2004  Växjö Simsällskap    44.79        1:34.59   
Liam Nilsson  2006  Växjö Simsällskap    45.56        1:36.91   
Mattias Jönsson  2006  Växjö Simsällskap    45.27        1:37.56   
Lukas Fogelström  2005  Växjö Simsällskap    48.32        1:38.70   
Filip Nymberg  2003  Växjö Simsällskap    48.04        1:42.92   
Ludvig Hjelmberg  2006  Växjö Simsällskap    48.72        1:44.35   
Joel Wall  2008  Växjö Simsällskap    49.86        1:47.20   
10  Emil Eliasson Ringborg  2007  Alvesta Simsällskap    1:02.02        2:10.54   
                     
 
Gren 19, 4X50m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Ljungby SS 2 1 Lx  2000  Ljungby Simsällskap            2:14.32   
  Frida Karlsson  2005      38.09        38.09   
  Aidan Sagadin  2006      32.50        1:10.59   
  Evelin Szilvester  2006      34.76        1:45.35   
  Levente Nagy  2005      28.97        2:14.32   
                     
Vöss Lag 4  Växjö Simsällskap            2:20.26   
  Liam Nilsson  2006      31.25        31.25   
  Iris Nyström  2004      36.25        1:07.50   
  Emelia Widströmer  2005      39.69        1:47.19   
  Viktor Mattsson  2005      33.07        2:20.26   
                     
Vöss Lag 5  Växjö Simsällskap            2:23.32   
  Linus Kling  2004      32.66        32.66   
  Alwin Edqvist  2006      29.86        1:02.52   
  Saga Couchér  2006      38.68        1:41.20   
  Ebba Eriksson  2005      42.12        2:23.32   
                     
Vöss Lag 8  Växjö Simsällskap            2:26.53   
  Filip Nymberg  2003      35.14        35.14   
  Ella Harrysson  2005      33.46        1:08.60   
  Ebba Cronqvist  2007      40.28        1:48.88   
  Noel Nilsson  2007      37.65        2:26.53   
                     
Vöss Lag 1  Växjö Simsällskap            2:28.82   
  Hugo Hermansson  2004      33.20        33.20   
  Nina Gustavsson  2006      34.29        1:07.49   
  Moa Lind  2006      43.84        1:51.33   
  Gabriel Serneström  2005      37.49        2:28.82   
                     
Vöss Lag 9  Växjö Simsällskap            2:29.08   
  Lukas Fogelström  2005      34.95        34.95   
  Lily Provencher  2005      32.42        1:07.37   
  Irma Hildebrand Vesterber  2007      39.85        1:47.22   
  Viktor Johansson  2006      41.86        2:29.08   
                     
Vöss Lag 2  Växjö Simsällskap            2:29.63   
  Fabian Kelemit  2004      34.24        34.24   
  Elsa Merbom  2005      34.88        1:09.12   
  Nora Athley  2006      40.30        1:49.42   
  Elliot Edqvist  2008      40.21        2:29.63   
                     
Vöss Lag 6  Växjö Simsällskap            2:31.47   
  Ludvig Hjelmberg  2006      35.38        35.38   
  Agnes Sjö  2004      34.25        1:09.63   
  Smilla Nylander Selin  2007      40.18        1:49.81   
  Love Kling  2007      41.66        2:31.47   
                     
Vöss Lag 7  Växjö Simsällskap            2:31.82   
  Johan Hjelmberg  2005      32.11        32.11   
  Ella Sjö  2006      33.29        1:05.40   
  Agnes Abrahamsson  2006      36.02        1:41.42   
  Jesper Jönsson  2009      50.40        2:31.82   
                     
10  Vöss Lag 10  2005  Växjö Simsällskap            2:35.40   
  Frans Johansson  2006      36.25        36.25   
  Alice Hässlebro  2004      32.86        1:09.11   
  Amanda Widströmer  2007      38.98        1:48.09   
  Egil Elgaard Fonnesbech  2007      47.31        2:35.40   
                     
11  Vöss Lag 3  Växjö Simsällskap            2:36.36   
  Mattias Jönsson  2006      32.07        32.07   
  Ellen Österberg  2006      41.23        1:13.30   
  Tilde Athley  2006      41.25        1:54.55   
  Joel Wall  2008      41.81        2:36.36   
                     
12  Vöss Lag 11  2005  Växjö Simsällskap            2:39.50   
  Erik Hjelmberg  2003      31.52        31.52   
  Kajsa Månsson  2003      31.70        1:03.22   
  Ellie Nilsson  2008      49.79        1:53.01   
  Freja Månsson  2007      46.49        2:39.50   
                     
13  Ljungby SS 1 1 Lx  2002  Ljungby Simsällskap            2:40.20   
  Saga Blomberg  2006      43.80        43.80   
  Tony Grahovic  2007      48.32        1:32.12   
  Ellen Karlsson  2005      37.81        2:09.93   
  William Bogren-Karlsson  2005      30.27        2:40.20   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  26 september 2018 
Licensierad till: Alvesta Simsällskap  Utskriftstid  14:08